Minigolf

Adventure golf Počepice

Adventure golf Počepice

 

V srpnu roku 2010 započala výstavba jednoho z prvních Adventure golfovích hřišť v ČR a o pár měsíců později 1.4.2011, celý areál slavnostně otevřela čtyřnásobná mistryně světa OLIVIE PROKOPOVÁ.
Hřiště leží nedaleko cca 75km jižně od Prahy. Čeká na Vás 18 Adventure golfových drah zasazených do krásné zahrady s vodopádem, potůčkem a jezírkem.

Hřiště je na profesionální úrovni a rozhodně stojí za návštěvu.

Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu. A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže Adventure Golf není ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.
 

Otevírací doba:

- sezóně: denně od 10:00 do 22:00 hodin

Další služby:

- možnost ubytování v Apartmánu Počepice s možnou kapacitou 15 osob pokoje s vlastní sociální zařízením.
-  areálu se nachází Počepická hospůdka, pořádáme firemní akce, svatby, oslavy a večírky. Každý den hotová jídla a provádíme i rozvoz obědů (dle domluvy).
- kapacita hospůdky je do 80 osob plus venkovní posezení v altánu až pro 150 osob.
- ze sportovních aktivit zde můžete dále prožít tenis, mini kopanou, stolní fotbálek 2x  a kulečník.
- pro občerstvení slouží prodejna smíšeného zboží Mini MIX s točenou zmrzlinou a ledovou tříští.
- v  neposlední ředě zde vyrábíme i medové pečivo.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Hejhalovi.cz

Kontakt:

Počepice 115
262 55 Petrovice
tel.: Adventure golf: +420775724351
Ostatní info:     +420724065763

https://www.radesinek.cz/

www.facebook.com/hejhalovi.cz

www.facebook.com/adventurgolf

info@hejhalovi.cz
ag@hejhalovi.cz
horydolypocepice@hejhalovi.cz

Fotogalerie: Minigolf

/album/fotogalerie-minigolf/golf-logo-gif1/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-1-jpg1/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-2-jpg1/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-3-jpg1/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-4-jpg1/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-5-jpg2/ /album/fotogalerie-minigolf/golf-6-jpg1/