Program KINA KDJS Sedlčany - červen 2013

12.06.2013 06:14
13. 6.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 98 min.
Vstupné (Kč) 90,- Kč

 

film GB – komedie, romantický (2013)
DÁVÁM TOMU ROK
- Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že Nat a Josh jsou navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně štastní.Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně a Natina nového atraktivního amerického klienda...
Hrají R. Byrne, A. Faris,R. Spall, S. Baker.
15. 6.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 100 min.
Vstupné (Kč) 90,- Kč

 

film Dánsko – krimi, thriller (2013)
ID: A
- Bourneův mýtus na dánský způsob s poetikou film noir a agentem Bournem v ženském provedení.
Film vypráví příběh Alieny, která se probudí ve francouzské řece s krvavou ránou na hlavě a s taškou přeplněnou dvěma milióny eur. Vydává se vypátrat, kdo ve skutečnosti je. Hledání její identity však komplikují neznámí ozbrojení muži, kteří ji pronásledují. Hraje Tuva Novotny a jiní.
Mládeži do 15 let nevhodné
20. 6.
20.00

Představení Filmového klubu Sedlčany

Délka představení (přibližně, v minutách) 105 min.

 

film Belgie – režie J. P. Dardenne, L. Dardenne (’08)
MLČENÍ LORNY
- Syrové, civilně a úsporně natočené drama bratrů Dardennových (Kluk na kole) odhaluje skryté motivace imigrantů z východu v blahobytné „civilizované“ západní Evropě. Snímek byl nominován na Zlatou palmu v Cannes a postihuje fenomén imigrace a bezradnosti Západní Evropy vstříc přílivu levné pracovní síly. Když padne morálka a zábrany, jde o přežití. 
21. 6.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 98 min.
Vstupné (Kč) 90,- Kč

 

film F/ Be - drama (2013)
POSLEDNÍ ZIMA
Příběh muže odhodlaného bojovat o svůj majetek za každou cenu. Johann zdědí otcovu farmu, které věnuje všechen svůj čas a energii. Avšak jednoho dne na přelomu podzimu a zimy shoří Johannova stodola na popel, což ohrozí chod farmy. Johan se tak musí potýkat s existenčními problémy farmy i sebe samého.. Hrají V. Rottiers, F.L. Caille a další.
Mládeži do 15 let nevhodné
22. 6.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 110 min.
Vstupné (Kč) 90,- Kč

 

film Polsko – drama (2013)
MÍSTNOST SEBEVRAHŮ
- Dominik je normální kluk.Má mnoho přátel i sexy holku. Ale jeden nevinný polibek vše změní. Začíná se stranit okolí, schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do „místnosti sebevrahů“, ze které není úniku. Chycen do pasti z jeho vlastních emocí se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil. Hrají J. Gierszal, R. Gasiorowska, A. Kulesza a další. 
Mládeži do 15 let nevhodné
23. 6.
15.00

Představení pro děti a rodiče

Délka představení (přibližně, v minutách) 90 min.
Vstupné (Kč) 100,- Kč

 

film USA – animovaný (2013)
KRÁLOVSTVÍ LESNÍCH STRÁŽCŮ
- Film je příběhem věčného boje dobra, které chrání přírodu, a silami zla, které chtějí přírodu zničit. Když se jednoho dne malá teenagerka náhle probudí v podivném tajuplném světě, musí se spolu s partičkou zelených postaviček pokusit zachránit jejich tajný svět..vlastně i náš svět.
28. 6.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 118 min.
Vstupné (Kč) 80,- Kč

 

film F/USA/Chile – groteskní pohled (2013)
NO
- Jak se dělá reklamní kampaň na pravdu a lásku. Gael García Bernal v hlavní roli filmu o síle moderního marketingu v politických kampaních. Film je lehkým, místy groteskním pohledem na osmdesátá léta a především na to, že pravda je sice jedna, ale abychom ji dokázali prodat, nesmíme ji lidem říkat úplně celou. 
Mládeži přístupné
     
     

Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. ( tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 
do 20.00 hod. ( tel.: 318 822 620)
Zamluvenou vstupenku je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
    Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.

Zpět