Program KINA KDJS Sedlčany - únor 2013

10.02.2013 12:53
8. – 9. 2.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 96 min.
Vstupné (Kč) 70,- Kč

film F - tragikomedie (2012) 
CO KDYBYCHOM ŽILI SPOLEČNĚ?
- Annie, Jean, Claude, Albert a Jeanne jsou nerozlučnými přáteli více než čtyřicet let. Když jim paměť i srdce začínají pomalu vypovídat službu a na obzoru je přízrak domova důchodců, vzepřou se a rozhodnou se žít společně. I přes občasné neshody se tu začíná nádherné dobrodružství a společný život v komunitě. V pětasedmdesáti letech. V hlavních rolích hrají G. Chaplin, J. Fonda, C. Rich, P. Richard, G. Bedos, D. Brühl. 
Mládeži do 12 let nevhodné.

 

14. 2.
20.00

!!! POZOR - ČESKÁ PREMIÉRA !!!

Délka představení (přibližně, v minutách) 125 min.

 

Film Francie, Německo, Rakousko 2012
režie Michael Haneke

LÁSKA 
  Ve spolupráci s distribuční společností Artcam uvádíme v republikové premiéře nejlepší evropský film roku a horkého kandidáta na Oscara hned v pěti kategoriích, nový snímek Michaela Hanekeho Láska. 
  Příběh o citu, který chceme všichni zažÍt, ale často zapomínáme na to, že lásku si musíme pěstovat a hýčkat. Přijdou chvíle, kdy je to to jediné, co nám zbyde...a ty chvíle zažijeme spravedlivě úplně všichni. V hlavních rolích excelují Jean-Louise Trintignant a Emannuelle Riva.

Pozor - zakoupením vstupenky se zařazujete do slosování o DVD s filmy od společnosti Artcam a o hlavní cenu: romantickou večeři pro dva v restauraci Na Vyšehradě.

  

15. – 16. 2.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 115 min.
Vstupné (Kč) 60,- Kč

film USA – fantasy, romance, thriller (2012)
TWILIGHT SÁGA: ROZBŘESK– část 2.
- Závěrečná část upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy.Novorozená upírka Bella a její manžel Edvard mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmé uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou... Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná. Hrají R. Pattinson, K. Stewart, T. Lautner, M. Grace a další.
Mládeži do 12 let nevhodné.
 
17. 2.
15.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 62 min.
Vstupné (Kč) 40,- Kč

  

Film ČR – pohádkové pásmo (2013)
KRTKOVA POHÁDKOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ
Pohádkové pásmo obsahuje tyto pohádky: Krtek a zápalky, Krtek a medicína, Krtek hodinářem, Krtek a muzika, Krtek a karneval, Krtek a koberec, Krtek a buldozer.
 

  

21. 2.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 109 min.
Vstupné (Kč) 70,- Kč

film USA – komedie, kriminální (2012)
SEDM PSYCHOPATŮ
- Marty potřebuje trochu inspirace a tu se mu snaží dodat kamarád Billy, nezaměstnaný herec a zloděj psů. Tito dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného... Hrají C. Farrel, Ch. Walken, O. Kurylenko, W. Harelson ad. 
Mládeži do 12 let nevhodné.
  
22. 2.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 84 min.
Vstupné (Kč) 70,- Kč

film SR, ČR – drama (2012)
AŽ DO MĚSTA AŠ
Jeden z nejočekávanějších debutů, který byl nominován na Oscara. Dorotka právě odmaturovala a ráda by se vrhla do života. Na východním Slovensku ji však příliš štěstí nečeká tak se vydává za lepším životem do vzdálené Aše. Spolubydlící Sylvie ji záhy seznamuje s odvrácenou stranou života, do kterého se Dorotka stále hlouběji propadá. Může vztah s postarším Němcem být vysvobozením? 
Mládeži do 15 let nepřístupné
 
     
     
     

 

Zpět