Program Kina Sedlčany - Květen 2012

01.05.2012 12:33
3. 5.
20.00

Filmový klub

Délka představení (přibližně, v minutách) 97 min.

film FIN, N, F – režie A. Kaurismäki (2002)
MUŽ BEZ MINULOSTI
Filmy A. Kaurismäkiho jsou syrové, živočišné a přirozené jako sám život. Hlavní hrdinové jsou příslušníci spodiny společnosti, o niž nikdo nemá zájem. Hlavní hrdina je ihned po svém příjezdu do Helsinek přepaden, ztratí pamět a je prohlášen za mrtvého. Začíná od nuly, skamarádí se s bezdomovci a zamiluje se do dobrovolnice Armády spásy. Ale nečekaně ho dožene jeho minulost...
4. – 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 151 min.
Vstupné (Kč) 60,- Kč

film USA – muzikál (2012) 
WEST SIDE STORY
- Málokterý muzikál byl na Broadwayi úspěšnější než West Side Story. Příběh Romea a Julie z newyorské čtvrti West Side patří dnes k legendárním snímkům americké kinematografie. Muzikálová adaptace Romea a Julie získala 10 Oscarů. West Side Story navíc představuje i mezník ve vývoji samotného žánru muzikálu. V souladu s tématem opouští bezpečný svět iluzí a atelierové dokonalosti a vydává se na manhattanskou Upper East Side. Hrají N. Wood, R. Beymer, R.Moreno a další. 
Mládeži do 12 let nevhodné.
11. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 109 min.
Vstupné (Kč) 60,- Kč

film USA – sci-fi thriller (2011) 
VYMĚŘENÝ ČAS
- Děj akčního sci-fi filmu Vyměřený čas se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem. Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemrěte. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc... Hrají J. Timberlake, A. Seyfried, O. Wilde, C. Murphy, J. Galecki a další. 
Mládeži do 12 let nevhodné.
12. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 104 min.
Vstupné (Kč) 70,- Kč

film I, F – komedie (2012) 
MÁME PAPEŽE!
- Z balkonu baziliky svatého Petra zazní slavnostní Habemus papam a statisícový dav věřících netrpělivě očekává nového papeže. Právě zvolený papež se odmítá ale ujmout funkce. Vatikán povolává uznávaného psychiatra, aby situaci vyřešil... Film nabízí nevšední pohled do zákulisí papežské volby, která se odehrává v atraktivních prostorách Vatikánu. Hrají M. Piccoli, J. Stuhr. 
Mládeži přístupné.
18. – 19. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 105 min.
Vstupné (Kč) 75,- Kč

film ČR – komediální drama (2012) 
ČTYŘI SLUNCE
- Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastni? Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů. Téměř čtyřicetiletý, ale pubertou zmítaný otec od rodiny se stále nepoučil z vlastních chyb a jeho úlety s sebou přinášejí komické momenty... Hrají J. Plesl, A. Geislerová, K. Roden, J. Mádl, V. Merta, Z. Kronerová a další. 
Mládeži do 12 let nevhodné.
20. 5.
15.00

Představení pro děti

Délka představení (přibližně, v minutách) 90 min.
Vstupné (Kč) 75,- Kč

  

film ČR – rodinný,animovaný, komedie (2011)
SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL
- Máš-li mamku čarodějku, dej si pozor, s čím si hraješ. Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek. Hrají P. Černocká, J. Hrušínský, H. Nováčková, J. Bohdalová, P. Nárožný a další.
24. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 88 min.

  

film Island – režie F.T. Fridriksson (2010)
MAMA GOGO
Bravurní tragikomedie vypráví o ambicózním režiserovi, který právě dokončil film o starých lidech uprchlých z domova důchodců. Režiser si povšimne i zvláštního chování své osmdesátileté matky Gogo, která začíná zapomínat... Společně se svými sestrami se proto rozhodne poslat Gogo do domova důchdců.
25. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 115 min.
Vstupné (Kč) 70,- Kč

film ČR – komedie (2011)
MUŽI V NADĚJI
- Může být nevěra základem šťastného manželství? Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi. O to víc nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje... Hrají B. Polívka, S. Stašová, J. Macháček, P. Hřebíčková, V. Kerekés. 
Mládeži do 12 let nevhodné.
26. 5.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 95 min.
Vstupné (Kč) 65,- Kč

film ČR - drama (2011)
BASTARDI 2
Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec je přesvědčen, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak hledat důkazy proti Majerovi, který je již ředitelem skoly. Důkazy hledá i nový policejní vyšetřovatel Karas... 
Mládeži přístupné.
     

Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. ( tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 
do 20.00 hod. ( tel.: 318 822 620)
Zamluvenou vstupenku je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
    Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.

Zpět