Program KINA KDJS Sedlčany - leden 2013

14.01.2013 11:08
10. 1.
20.00

Filmový klub

Délka představení (přibližně, v minutách) 78 min.

film Finska (2006), režie Aki Kaurismäki
Světla v soumraku
Novou filmovou sezónu zahájíme ve Finsku a nabídneme vám další z filmů Aki Kaurismäkiho - hvězdy této severské kinematografie. Kaurismäkiho snímky jsou typické svým zvláštním humorem a dokážou strhnout diváky po celém světě. Hrdinou vyprávění je noční hlídač, jehož bezpečnou každodenní rutinu naruší krásná, ale
ledově chladná blondýnka Mirja, která mu zlomí srdce a zatáhne ho do "velkého" světa zločinu.
  
11. 1.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 98 min.
Vstupné (Kč) 80,- Kč

film Francie – akční, drama, kriminální (2012)
96 HODIN: ODPLATA
- Pokračování úspěšného akčního thrilleru 96 hodin. Bryan Mills se vrací jako bývalý agent CIA, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní je unesena manželka Lenore před zraky Bryana. Musí nyní využít veškeré své znalosti a schopnosti, aby ochránil svou rodinu. Hrají L. Neeson, M. Grace, F. Jansen a další.
Mládeži do 12 let nevhodné
  
12. 1.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 93 min.
Vstupné (Kč) 80,- Kč

film F/D/B – romantické drama (1012), 
KUŘE NA ŠVESTKÁCH
- Fascinující atmosféra a optimistický pohled na svět režisérů M. Satrapi a V. Paronnauda.
Hlavní hrdina romantického příběhu o osudové lásce je Nasser Ali Khan, nejslavnější houslový virtuóz své doby. Jednoho dne si zničí své skvělé housle, a protože žádné další, se kterými by byl skutečně spokojený, nemůže najít, rozhodne se, že se odevzdá smrti. Ulehá do postele a vzpomíná na svůj mnohdy legrační osud a vztahy, sní a představuje si budoucnost. Hrají M. Amalric, I. Rosellini, Ch. Mastroiani.
Mládeži přístupné
  
18. 1.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 70 min.
Vstupné (Kč) 80,- Kč

film ČR – drama (2012)
ODPAD MĚSTO SMRT
- Prostitutka Romi je ve svém povolání málo úspěšná, na své zákazníky je až příliš jemné povahy. Jednou ji osloví spekulant s realitami, který sám sebe nazývá „bohatým Židem“. Nepožaduje po ní sexuální služby. Stačí, aby mu vyprávěla, a za to ji královsky odměňuje. Její tak náhlé štěstí s ní však nikdo nesdílí. Kolegyně i stávající klienti se od ní odvracejí a stejně tak i pasák Franz, jehož miluje... Film J. Hřebejka podle divadelního představení D. Pařízka. Hrají G. Míčová, J. Černý, D. Poláková a další. 
Mládeži do 15 let nevhodné 
  
19. 1.
19.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 203 min.
Vstupné (Kč) 100,- Kč

film USA – dokumentární, (2012)
GEORGE HARRISON:
LIVING IN THE MATERIAL WORLD

- Film mapuje život jednoho z nejslavnějších muzikantů všech dob. Přibližuje jeho dětství v Liverpoolu, éru Beatles, sólovou kariéru i soukromý život. Režisér M. Scorsese zachycuje Harrisona nejen jako úspěšného hudebníka, ale i jako věčného hledače rovnováhy mezi světem materiálním a duchovním. Ve filmu se objevují doposud nepublikované fotografie, videozáznamy, nahrávky a rozhovory nejen s Harrisonem, manželkou Olivií, ale i dalšími členy kapely. Hrají G. Harrison, P. McCartney, R. Starr, E. Clapton, T. Gilliam.
Mládeži přístupné 
  
20. 1.
15.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 66 min.
Vstupné (Kč) 40,- Kč

  

film ČR – animované pásmo, (2013) 
MALÝ TYGR
Animované pásmo i pro ty nejmenší. Pásmo obsahuje tyto pohádky: Rézi a Brok – pouštění draka, Rézi a Brok – objeví poklad, Rézi a Brok – zahradníci, Rézi a Brok – muzikanti, Krtek hodinářem, Malý tygr, Rézi a Brok – na houbách, Medicína.
25. – 26. 1.
20.00

Délka představení (přibližně, v minutách) 164 min.
Vstupné (Kč) 90,- Kč

film USA – sci-fi, dobrodružný, drama, (2012) 
ATLAS MRAKŮ
Filmová adaptace románu D. Mitchella vypráví šest žánrově odlišných příběhů, které se odehrávají v různých časech a na různých místech od začátku 19. stol. až po postapokalyptickou budoucnost. Film zobrazuje myšlenku kontinuální propojenosti našeho bytí a především našich činů napříč časem a prostorem, kde má všechno svoji příčinu i následek. Hrají T. Hanks, H. Berry, S. Sarandon a další.
Mládeži do 12 let nevhodné
  
     
     
     
     
     

Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. ( tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 
do 20.00 hod. ( tel.: 318 822 620)
Zamluvenou vstupenku je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
    Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.

Zpět